Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Print landscape
 
© BiljartPoint 2022

Ranglijst Voorwedstrijden

[130] District Duinstreek Seizoen 2022 - 2023
Voorwedstrijden Driebanden klein 3e klasse
Directe promotie
    Punten   Moy % Moy % Car   [Bondsnummer] Naam (Club) O of NO   DP
    10   0.417 120.869 98.148   [271528] Rick Tol (De Klipper) NO   DP
    8   0.384 109.714 92.592   [271259] Tom Vloedmans (De Klipper) NO   DP
    8   0.434 122.253 92.592   [278913] Gilano Vloedmans (De Klipper) NO   DP
Ranglijst (klassegrenzen van 0.000 tot 0.360)
Positie RangNr Punten Volgnr
Punten
Moy % Moy % Car Volgnr
%moy
[Bondsnummer] Naam (Club) O of NO Keuze Deelnemers
Districtsfinale
1 4.0 8 3.0 0.339 135.600 84.444 1.0 [160177] Ben Doornekamp (Sportrust) O n.v.t. Finale
2 5.5 10 1.5 0.347 115.666 94.791 4.0 [271012] John van Eeken (Club '70) NO n.v.t. Finale
3 8.5 6 6.5 0.365 126.736 93.333 2.0 [205097] Cees Tol (De Klipper) O UP Finale
4 9.5 6 6.5 0.281 119.067 85.555 3.0 [235920] George van Steijn (Sportrust) O n.v.t. Finale
5 11.5 6 6.5 0.369 110.810 86.274 5.0 [144327] Jos Huiskens (De Krim) O UP Finale
6 12.5 6 6.5 0.253 105.416 81.111 6.0 [236087] Harmen Bosch (A.D.O.) NO n.v.t. Finale
7 13.5 6 6.5 0.256 102.400 82.222 7.0 [270845] Anthonius Groenendijk (De Krim) NO n.v.t. Finale
8 16.5 6 6.5 0.302 92.073 76.470 10.0 [102827] Ed Duinkerken (De Klipper) NO n.v.t. Finale
9 16.5 10 1.5 0.359 0.000 95.555 15.0 [226236] Peter van der Zande (De Klipper) NO n.v.t. Reserve
10 20.0 4 11.0 0.262 94.244 80.000 9.0 [201112] Piet Bood (De Klipper) O n.v.t. Geen
11 22.0 2 14.0 0.326 94.767 83.333 8.0 [240956] Willem Arisz (Velsen) O n.v.t. Geen
12 22.0 4 11.0 0.291 90.654 79.411 11.0 [206236] Karel Vrijenhoek (A.D.O.) O n.v.t. Geen
13 24.0 4 11.0 0.255 71.229 78.703 13.0 [118139] Peet Nieuwenhuyse (De Krim) NO n.v.t. Geen
14 26.0 2 14.0 0.224 86.153 63.333 12.0 [268018] Ricardo de Bruyn (De Klipper) NO n.v.t. Geen
15 28.0 2 14.0 0.161 64.400 47.777 14.0 [221729] Piet Warmerdam (De Klipper) NO n.v.t. Geen